+90 (312) 385 05 01
bilgi@zincirmakina.com.tr

Slide Zincir Makina Mehmet KARAYİĞİT Kurucu | Yönetici Slide Zincir Makina İmalat Montaj San. ve Tic. Ltd. Şti.

ZİNCİR MAKİNA

Ankara Ostim’de faaliyet gösteren Zincir Makina, uzun bir zaman diliminden beri elevatör ve konveyör parçaları üretimi üzerine uzmanlaşmıştır. Ürün kalitesi ve satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile aranan ve tercih edilen bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

ÜRÜN & HİZMETLERİMİZ

  • Zincir Makina Elevatör zincirleri, Elevatör zincir mapaları, Merkezi zincirli kovalı elevatör, Merkezi zincirli duble elevatör, Özel sonsuz klemens tipi elevatör zincirleri, Konveyör ve maden zincirleri, Konveyör zincir kilitleri, Kırıcı zincirleri ve kırıcı çekiçleri, Sıyırıcı zincirler ve redler zincileri, Elevatör kovaları, Döner fırın askı zincirleri, Düz tip elevatör, Saptırmalı tip elevatörler, Klemens tipi sonsuz zincirli elevatörler, Klemens tip elevatör ve Özel kova bağlama tipi elevatör üretmektedir.
  • Yukarıda belirten malzemelere ilave olarak, çelik, mekanik imalatları ve montajı, her türlü elevatör ve konveyör imalatı, talaşlı imalat ve her türlü alaşımlı çelik döküm işleri imalatı yapmaktadır. Ayrıca farklı ölçü ve malzemeden özel zincir imalatları da yapmaktadır.